O nás

Agentura My Se Ozvem vznikla v roce 2022 spojením agentur APPLAUSE booking a 420 Production. Akcelerovaly se zde zkušenosti manažerů Tomáše Palety a Petra Blažka, kteří mají téměř 20leté zkušenosti a znalosti z oblasti hudebního managementu, bookingu a prosazování českých kapel do světa.

My Se Ozvem mají pod svými křídly umělce jako jsou Lenka Dusilová, Poletíme?, Noisy Pots, Jamaron, Lazer Viking, badfocus a řadu dalších. 

Celou nabídku naleznete zde.

My Se Ozvem umí dělat i produkci eventů na klíč, rental techniky a vše, co je potřeba pro hladký průběh akce. Eventy, které jsme produkovali jsou mimo jiné tyto: Festiwall Kytary.cz (největší hudební veletrh v ČR, 5 ročníků), Turné – Bittová, Dusilová, Načeva, Mistrovství Evropy v akrobatickém létání 2016, Visací Zámek v Lucerně, Monumentum, Mydy Rabycad ve Fóru Karlín, Zrní ve Fóru Karlín, Revolver revue atd.).

Po domluvě je možné s námi také dohodnout individuální Mentoring pro kapely, na kterém vám udělíme cenné rady pro správné nasměrování vaší kariéry a podělíme o naše cenné zkušenosti. 

Kdo je Tomáš Paleta?

V hudebním světě se profesionálně pohybuje od roku 2005. Coby bývalý člen skupiny Už jsme doma (hraje na bicí) odehrál cca 540 koncertů ve 20 zemích světa, na 3 kontinentech. Začínal v agentuře Alternative Music Production, která zastupovala kapely jako Visací Zámek, Psí vojáci, Už jsme doma, Plastic People a mnoho dalších. V roce 2011 si založil svou agenturu APPLAUSE booking, která zastupovala skupiny Poletíme?, Lenku Dusilovou, -123min.
a další. Stojí za úspěchem kapely Zrní, kterou se mu podařilo prosadit do respektované alternativní špičky a se kterou po sedmi letech spolupráce vyprodal v roce 2017 Forum Karlín. Spolupráci s kapelou Zrní dobrovolně ukončil téhož roku.
 
Tomáš je také produkční, který 5 let vedl jedinečný hudební veletrh pořádaný společností Kytary.cz – Festiwall. Občas také působí jako stagemanager.
Produkoval spousty koncertů a akci – Mistroství Evropy v Akrobatickém létání, Monumentum, turné Bittová, Dusilová, Načeva, Revolver Revue a další.
V současné době je spolumajitelem agentury My Se Ozvem, která zastupuje řadu výrazných alternativních umělců.
 
Kdo je Petr Blažek?
 
Zvukař, producent, vydavatel, zakladatel a majitel agentur 420 Production 
a My Se Ozvem,  a v neposlední řadě předseda Music Managers Forum Czech Republic (zkráceně MMF CR), oborové asociace manažerů, booking agentů 
a selfmanažerů. Mimo to je i členem rady České obce hudební (zkráceně ČOH) a dramaturgické rady proexportní kanceláře SoundCzech. 
 
Na hudební scéně se aktivně pohybuje přes 20 let a jako hudební manager pracoval se špičkovými umělci v oblasti world music, elektroniky, popu i třeba beatboxu. Má zásadní podíl na úspěchu Mydy Rabycad, se kterou projel
20 zemí 4 kontinentů. Stejnou péči věnuje se svým týmem i svým současným umělcům jako jsou stále respektovanější Noisy Pots, producenti Lazer Viking nebo badfocus, zpěvačka Tonya Graves a dalším, které najdete v sekci umělci. 
 
Pravidelně a aktivně se účastní řady konferencí a showcase festivalů, na kterých sleduje a reprezentuje zájmy české moderní a alternativní hudby
v širším kontextu jako návštěvník nebo jako jeden z panelistů. Přednášel nejen u nás, ale také na zásadních hudebních konferencích ve světě jako například Eurosonic Norderslag, Waves Wiena, PIN Sao Paulo a na řadě dalších.