Undo Redo

Nový hudební projekt, v němž se členové dua Noisy Pots – Michal Šupák a Jakub Tengler, spojili s multiinstrumentalistou Antonínem Dlapou a vydali se do do trochu jiných žánrových vod. 

Michal Šupák je multižánrový klavírista, skladatel, hudební producent, absolventpražské HAMU a bývalý člen kapely Charlie Straight. Vystupoval v koncertních síních, festivalech i hudebních klubech v Česku, Německu, Velké Británii, Francii, USA, Jižní Koreji aj. Vystupuje jako klavírní sólista s převážně autorským repertoárem, příležitostně s orchestry. 

Kytarista Antonín Dlapa je rozkročen mezi žánry – hudební zkušenosti získal spolupracís pestrou škálou interpretů, mezi nimiž nechybí Tonya Graves, Voila!, Sisa Feher & Fehero Rocher, Nina Rosa nebo hip-hopové spolky Prago Union a Chaozz. 

Jakub Tengler studoval bicí nástroje na HAMU, JAMU a na univerzitě ve Vídniu Friedricha Ozmece. V roce 2012 byl vybrán na rezidenční pobyt v New Yorku (MusicOMI). Je členem SOČRu a kromě Noisy Pots na hudební scéně působí s The Survivors pod vedením Jiřího Slavíka, s elektronickým projektem Floex, či v triu Jiřího Levíčka.

Projekt Undo Redo vzešel z iniciativy Viléma Spilky, ředitele Jazzfestu Brno. První koncert, který se odehrál na stejnojmenném festivalu v roce 2021 bez publika, byl vysílán na ČT Art.

Vítězové Central European Jazz Showcase 2022.

Složení kapely
Michal Šupák (klavír, syntezátory)
Antonín Dlapa (kytara, baskytara)
Jakub Tengler (bicí)