Ondřej Ruml

Zpěvák, muzikant, herec a držitel zpěváka roku ankety Žebřík Ondřej Ruml je nepřehlédnutelnou personou tuzemské hudební i divadelní scény. 

Kromě účinkování v mimořádných projektech od muzikálů přes Horáčkův Kudykam po roli Newtona v Lazarovi, je i tím, který se nebál zcela po svém upravit písničky Ježka, Voskovce a Wericha. To, že k tomuto národnímu stříbru přistoupil citlivě a zdařile potvrzuje nejen pozitivní ohlasy z řad posluchačů a odborné veřejnosti, ale i ocenění Zlatá deska. Své pěvecké a výrazové schopnosti potvrdil na albu i stejnojmenném představení Nahubu, kde veškerou hudbu dělá pouze svým hlasem a za pomoci looperu. Za album byl nominován na zpěváka roku Ceny Anděl. 

Vystupuje sólově, s pianistou nebo s jazzovou kapelou.

Více info: www.ondrejruml.cz

KONCERTNÍ NABÍDKA 

ONE MAN SHOW NAHUBU 

Neotřelý koncert bez jediného hudebního nástroje zato s jedinečným hlasem, looperem a prvky stand-up comedy. Ondřej Ruml zpívá své songy z alba Nahubu, ale také Stinga, Bobby McFerrina a další.
Délka vystoupení: do 90 min., venkovní produkce obvykle do 40 min.

PÍSNĚ, ŠANSONY A DALŠÍ HARAMPÁDÍ           
S pianistou Matejem Benkem zazní repertoár převážně z písní Hapky a Horáčka
Délka vystoupení: do 90 min.

ONDŘEJ RUML A MATEJ BENKO QUINTET (piano, bicí, kontrabas, saxofon, trubka)

Nově pojaté nejznámější písně Osvobozeného divadla z alba Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které bylo velmi pozitivně přijato kritikou i veřejností a získalo ocenění Zlatá deska.
Délka vystoupení: do 90min., venkovní produkce obvykle do 40 minut.

SÓLO VYSTOUPENÍ NA PLESE (half-playback)
Repertoár je složený ze známých písní jako Have You Met Miss Jones, Meckie Messer, Vzpomínky mi zůstanou, I’ve Got You Under My Skin, Stokrát chválím čas apod.
Délka: 1 vstup do 60 min.


NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE

SÓLO
vystoupení na half-playback (repertoár dle domluvy) nebo s looperem případně je možná i kombinace looper a half-playback
(délka vystoupení je dle domluvy, obvykle do 30-40 min.)

VYSTOUPENÍ S PIANISTOU 
repertoár dle domluvy
(délka vystoupení také dle domluvy, obvykle do 30-40 min.)

VYSTOUPENÍ S JAZZ QUINTETEM (piano, bicí, kontrabas, saxofon, trubka)
Repertoár: písně Ježka, Voskovce a Wericha, The Great American Songbook (jazz standards – Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr. …)